
Egy dolgot biztosan mondhatok kisvállalkozóként, hogy folyamatosan tanultam, tanulok… Úgy értem, tényleg folyamatosan… Annyira sokat tanulok, hogy néha már túl sok is🤯. Ezért szeretem átgondolni az elmúlt évemet, mert ez időt ad arra, hogy leüljek, átgondoljam mindazt, ahogyan jelenleg dolgozom, a folyamataimat. Szóval ezen a héten elvégeztem az év végi értékelésemet, és gondoltam, megosztom veled…